wtorek, 27 maja 2014

Dobra gra KS Wąsewo w zamykającym sezon Turnieju Orlików U-10

W poniedziałek 26 maja 2014 na boisku w Kownatach Żędowych odbył się ostatni tego sezonu Turniej Orlików U-10. W zawodach wzięły udział drużyny z Kownat, Pułtuska, Makowa maz. oraz Wąsewa. Nasi chłopcy w pierwszym meczu spotkali się z liderem drużyną Młode Orły Pułtusk. Jeszcze nigdy nie udało nam się z nimi wygrać ani zremisować. Chłopcy zmotywowani w szatni oraz przez całą drogę w autokarze, gdzie omawiana była taktyka podeszli do meczu naprawdę w sposób zawodowy. Przez cały niemal mecz widać było dyscyplinę i mądrą grę naszych młodych chłopców. W pierwszej połowie udało nam się zdobyć bramkę po pięknym rajdzie prawą stroną Arkadiusza Łoniewskiego. Można było podziwiać walkę chłopaków pressingiem na całym boisku i ku zaskoczeniu w drugiej połowie udało się zdobyć nam drugą bramkę. Wygrywamy pierwszy raz w historii ze szkółką piłkarską z Pułtuska Młode Orły 2:0. Wielka radość chłopców i zasłużone brawa i okrzyki kibiców zgromadzonych w Kownatach. W drugim meczu wygrywamy z gospodarzami 3:0. W ostatnim meczu przy obwicie padającym deszczu i braku dobrego obuwia naszych chłopców przegrywamy 3:1 z Makowem. Cieszy zwycięstwo ze zwycięzcą całej ligi na koniec ligi oraz coraz pewniejszą grę KS Wąsewo.